Yeşilpınar Petek Temizliği

Yeşilpınar Petek TemizliğiKış aylarında özellikle dikkat edilmesi gereken durumların başında yeşilpınar petek temizliği gelmektedir. Bu işlem ile evinizin ısısı daha çabuk artar ve size yakıt tasarrufu olarak geri döner. Uzman kadrolar ile bu işlem kısa sürede yapılır ve sizlerin de zamanından çalınmış olmaz. Petek temizliği dikkat gerektiren bir iş olduğundan ekiplerce yapılması da sizlerin petek ömür sürelerinizi daha da artıracaktır. Konusunda uzman kadromuz sizlere bu konuda tüm teknik desteği verecektir.

Önemli konulardan biri de radyatörlerin nasıl temizlendiği ekiplerimizce, bu konuda uzman kadromuz temizlenecek olan peteklere öncelikle özel bir solüsyon dökerek peteklerin içindeki pis suyun ve kirecin önlenmesini ve yok edilmesini sağlarlar. Bu işlem peteklerinizdeki kireç durumuna göre en fazla 2 saat gibi bir sürede yapılır ve daha sonra size ısınan petekleriniz geri getirilmiş olur.

Radyatör konusunda uzman firmamız radyatör petek temizliği tekirdağ da sizlere her konuda desteği vererek evlerinizin ısınmasına büyük katkılar sağlamaktadır. Firmamız en son teknolojik ürünleri kullanarak tüm petek temizliğinizi sağlar ve temizlenen borular ile evinizin de ısınma kalitesini artırır. Bu işlemi garanti vererek de sizlerin hizmetine sunar. Peteklerinizi 2 yılda bir temizletmeniz gerekir. Çünkü içlerinde biriken kireçler ısınma oranını da düşürür. Bu sebeple daha fazla enerji israfı olur. Bizler gerekli temizlik işlemleri ile sizleri bu masraftan kısa sürede kurtarırız.

Leave a Reply

*

captcha *