Yeşilköy Petek Temizliği

Yeşilköy Petek TemizliğiPetek temizliği ile peteklerinizdeki olumsuzlukları da en aza indirmiş olursunuz. Peteklerin altı ısınmıyor ise peteklerinizin temizlenmesi gereklidir. Çünkü ısı yeteri derecede dağılmıyordur ve tıkanıklar artmıştır. Kireçlenmeler de peteklerin altının ısınmasını güçleştirmektedir.  Bu gibi durumlarda özellikle peteklerdeki havayı öncelikle boşaltmanız gerekir. Bunun içinde bir anahtar yardımı ile petek köşelerindeki düğmeler çevrilerek içindeki suyun bir kovaya boşaltılması sağlanır. Ve böylece su boşalınca havası alınmış olur petekler tekrar eski haline de döner.

Peteklerdeki hava alınmasına karşın hala ısınmama problemleri yaşıyorsanız peteklerinizin temizlenme zamanı geldiğini gösterir. Petekler ısınmıyor ise bu borularınızın temizlenmesi ile önlenir. Uzman kadromuz ile en son yeni ürünler kullanılarak solüsyonlu temizleme sıvısı ile gerekli temizlik işlemleri kısa sürede yapılır ve tekrardan peteklerinizin ısınma işlemi temizliği sayesinde gerçekleşmiş olur.

Petek temizliği ile petekler az ısınıyor problemlerini de son vermiş olursunuz. Devamlı ve düzgün kontrollerle peteklerinizdeki temizliğin sağlanması ile ısınma problemi de bitmiş olur. Eğitimli kadrolar tarafından yapılan petek temizleme işlemleri ile tekrar ısınma sağlarsınız ve böylece de yakıt masraflarınızı en aza indirmiş olursunuz. Kısa sürede çözümler almanız sizleri kış ayında sıcak bir şekilde evlerinizde oturmanızı sağlar. Düzenli bir şekilde petek temizliğini sağlayarak petekteki ısınma sorunlarına da çözümler getirmiş olursunuz. Tasarruf olarak da yapılan her bakım sizlere en uygun şekillerde geri döner.

Leave a Reply

*

captcha *