Su Sızıntısını Tespit Cihazı

Su Sızıntısını Tespit CihazıSu kaçaklarının yerini tespit etmede kullanılan bu son teknolojiye sahip cihazla mutfağımda su sızıntısı olduğu zaman tanışmıştım. Her yerde adını çok duyduğum bir tesisat firmasını çağırdığımda su kaçağının yerini duvarlarımı ve fayanslarımı kırmadan sadece bu cihaz yardımıyla bulmuşlardı. Bu cihazın işlevini öğrendiğimde teknolojinin çok ilerlediğine bir kez daha tanıklık etmiştim. Evimde su kaçağı olmuştu ve komşumdan numarasını aldığım bir tesisat şirketini aramıştım. Önceden komşum da aynı sorundan şikâyet ederek bu firmayı aramıştı. Ve sonra konuşma fırsatı bulduğumuzda bu firmanın işini ne kadar özenle yaptığından bahsetmişti. Ben de aynı sorunla karşılaşmış ve hemen bu firmayla iletişime geçmiştim.  Bu insanlar evime geldiklerinde kaçaktan şikâyetçi olduğum yeri göstermiştim. Onlar da su sızıntısını tespit cihazı ile kaçak yerinden emin olmak için tekrar kontrol etmişlerdi.

Su kaçağı bulma cihazı sayesinde duvarlarıma zarar vermeden sadece çatlak boruya müdahale etmişlerdi. Ve tabii ki ben de maddi hasardan kurtulmuş oldum, ağır bir temizlik işi olmamış oldu.  Ben de bu durumdan çok memnun kaldım. Üst komşuma tadilata gelen bu firma onu da çok memnun etmişti. Onda da ince bir temizlik gerektiren onarım olmamıştı ve tadilatın yapıldığı yere zarar verilmemişti. Su sızıntısı çözümünde çeşitli kimyasalları kullanarak bu sorunu çözebileceğimizi duymuştum ama bu firmanın yolladığı ustalar mümkün olduğu sürece bireysel müdahalede bulunmaktan kaçınmamızı, işi bilen birilerine danışmakta fayda olduğunu söyledi.

Çevremde su kaçaklarından veya tesisat işlerinden şikâyetçi olan insanları gördüğümde hemen o firmanın numarasını veriyorum. Bu firma işini son teknoloji su sızıntısı tespit cihazıyla yapmakta ve yeni nesil yöntemler kullanmaktadır. Bu yüzden mutfağınızı, banyonuzu, iş yerinizi, evinizdeki diğer yerleri kısaca çoğu sorununuzu bir telefon uzağınızdaki bu firmaya bildirmeniz yeterlidir. Kesinlikle müşteri memnuniyeti veren bu firma kendi eviymiş gibi özenli ve titiz davranarak size yardımcı olacaktır. Hem de kullandıkları cihazlarla banyonuzu, mutfağınızı, iş yerlerinizi ve bunlar gibi birçok yaşam ortamınızı son teknoloji ürünleriyle onaracaklardır.

Leave a Reply

*

captcha *