Su Borusunda Kırmadan Onarım Yapmak

Su Borusunda Kırmadan Onarım YapmakBildiğiniz gibi aslında su borusunda kırmadan onarım yapmak son derece zor olan bir iştir ve her zaman için işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Son dönemde benimde benzer şekilde başıma bir olay geldi. Bunu anlatmak isterim. Bundan birkaç ay önce evime geldiğim zaman musluktan başlamak üzere neredeyse tüm duvarda bir ıslaklık olduğunu fark ettim. Ancak ben bunun basit bir olay olduğunu düşünüp üzerinde durmadım. Ancak sabah kalktığım zaman ıslaklığının arttığını ve duvarların da kabarmaya başladığını görünce ancak o zaman işin ciddiyetinin farkına vardım. İlk olarak yapmam gereken konu üzerinde düşündüm ama pek çare bulduğumu da söyleyemem. Eski zamanlarda olan ve hatta sadece birkaç yıl öncesinde olan yöntemlerin kullanılması demek, evim adeta şantiye alanına dönmesi demek olacaktı. Bunu göze almamak için bende uzman olan bir tesisat şirketi çağırmaya karar verdim ve hızlı bir şekilde de kararımı uyguladım.

Oldukça kısa zaman sonra ise ekipler evime geldi. Gerçekten de alanında uzman olan ustalardan oluştuklarını sizler de ilk bakışta son derece rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kendileri gerçekten de su borusu nasıl onarılır konusunda eğitimli olan kişilerdi. Çünkü herhangi bir şekilde su borusunu kırmadan onun tamirini yapmak ve eve de zarar vermemek kolay olan bir olay değildir. Bu nedenle evimde bulunan ekibin de aynı zamanda kameralı olan bir sistemle bu işi yapması da son derece profesyonel bir durumdu. Kamera ile sızıntının nerede olduğu hakkında araştırma yaptıktan sonra ise bana da bilgi verdiler. Kısa sürede işin çözüleceğini öğrendim.

Gerçekten de son derece kısas zamanda bu sıkıntıdan kurtuldum. Eğer ben bunu kendim yapsaydım veya işin uzmanı olmayan birisine yaptırmış olsaydım hem evim berbat olacaktı ve hem de çok daha fazla para verecektim. Oysa evime gelen ekip bu işi çok kısa sürede ve gerçekten de çok iyi fiyata yaptılar. Sizlerin de başına her zaman için gelebilecek olan bu tip olaylarda kesinlikle yetkili olan servise başvurmak ve yardım almak gerekecektir.

Leave a Reply

*

captcha *