Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı AçmaTemiz su gideri tıkandığında da korkarım ama hele pis su giderleri tıkandığı zaman, hayatım kabusa döner, çünkü pis sular bir türlü gitmez ve etraf pis kokmaya başlar hemen çözüm arayışlarına başlamak gerekir. Ben tek başıma yaşıyorum ve tamirat işlerinde4n hiç anlamam, en ufak bir sorunda hemen işin uzmanları gelsin baksın isterim. Pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda da yine bir bilene danıştım ve konusunda en yeteneklilerin olduğuna inandığım tesisat firmasını arayarak sorunuma çare bulmalarını istedim. Tıkanıklıkta önemli olan tıkalı yerin bulunmasıdır, bunu da firma elemanları bilgisayarlar ile gerçekleştirdiler ve pis su giderimin tıkalı olduğu yeri buldular, bunun için duvar veya yerlerimin kırılmamış olması ayrıca sevindirici bir unsur. Neyse tıkanıklığı bulduktan sonra kimyasal ilaçlar döktüler ve inanmayacaksınız ama pis su giderim tamamen açıldı.

Dediğim gibi ben yalnız olduğum için elimin altında hep Acil Su Tesisatçısı numarası bulunmalı diye düşünüyorum, günün her saati hizmet verecek, yetkin elemanların olduğu firmalar her zaman tercihimdir. Evlerdeki olabilecek tesisat sorunlarını gerektiği gibi, bir yerleri yıkmadan dökmeden yapabilmek her baba yiğidin harcı değil diye düşünüyorum. Bunun için de gelişmiş teknolojiyi kullanmasını bilmeli tesisatçılar, su kaçaklarının ve tıkalı giderlerin yerini kolayca modern cihazlar ile bularak onarabilmeliler. Piyasada bulunan pek çok tesisatçı var, ama işi bilen kendini yenilemiş olanları seçmeyi bilmeliyiz.

Düşünüldüğü gibi pahalı değil bu tesisatçıların işçilik fiyatları, zaten bir çoğu zaman içinde kampanyalar düzenleyerek müşterilerini memnun etme gayreti içindeler. Yapılan işlere göre fiyatların değişkenlik göstermeleri kaçınılmaz. Su Kaçağı Tespit Fiyatı da, yerine ve kaçağın büyüklüğüne göre değişmektedir. Her iş aynı fiyat olamayacağına göre, esneklik göstermeli ve anlaşarak uygun fiyat aralıkları ile tesisat işlerini yaptırabilmelisiniz. Firmalar arasında fiyat farklılıklarının olması normaldir, ancak üç aşağı beş yukarı çok fazla değişiklik görünmez. İşlerin kaliteli ve garantili yapılabilmesi için biraz fedakarlıkta bulunmak şarttır. Ödeme kolaylıklarının sağlandığı tesisat piyasasında, kimsenin mağdur olmamasına çalışılır.

Leave a Reply

*

captcha *