Petek Temizliği Fiyatları 2015 Güncel Liste

Petek Temizliği Fiyatları 2015 Güncel ListeHerkesin bildiği gibi petek temizliği ihtiyacı neredeyse her ev veya iş yeri için gerekli olan ve hatta şart olan bir durumdur. Benzer bir şey geçen dönemde benimde başıma geldi ve konu ile ilgili olarak araştırma yapmaya karar verdim. Ancak petek temizliği fiyatları 2016 güncel liste hakkında bir fikrim olmadığı için, alanında gerçekten de uzman olan bir firmadan bilgi almak istedim. Öncelikle bana peteklere göre ve panele göre fiyatların farklı olduğu ile ilgili olarak bilgi verdiler. Örneğin 4 ile 6 petek sayısı olan dairelerde panel petek temizliği fiyatlarının 2015 yılı için 150 TL civarında olduğunu ilettiler. Benzer şekilde de 6 ile 8 petek sayısı olan dairelerde de bu fiyatın yine 170 TL kadar olduğunu öğrendim. Ancak benim dairemde 8 ile 10 petek aralığında fiyat olduğu için ben bundan fiyat almak istedim. Bunların da fiyatları 200 TL’ye kadar çıkıyor. Ama yine bunların da yanında dubleks olan ve tripleks olan daireler için de fiyat öğrenmek istedim. Bana verilen fiyat genel olarak 250 ile 300 TL arasında değiştiği olduğudur.

Görüldüğü gibi kombi petek temizleme fiyatları 2016 yeni liste fiyatları elbette peteklerin de büyüklüklerine ve daire çeşitlerine göre değişiyor. Bu son derece doğal olan ve oldukça da uygun olan fiyatların yanında aynı zamanda da mobil sistem denilen ve yerden ısıtma olarak bilinen sistemlerin de fiyatları hakkında bilgi istedim. Mesela 50 metrekareden 120 metrekareye kadar olan yerler için temizlik fiyatlarının yine 150 TL olduğunu öğrendim. Bu fiyat dairenin de büyüklüğüne göre elbette değişiyor. Mesela 160 metrekareden başlayan ve 200 metrekareye kadar olan daireler için verilen fiyatlarda genel olarak 250 TL civarında oluyor. Bu durum yerden ısıtma için geçerli olmaktadır.

Ben uygun olan fiyatların arasından seçim yaptım ve evime davet ettim. Firma son derece uzman bir şekilde gerekli olan temizliği yaptı ve evimden ayrıldı. Oldukça temiz ve teknolojik olan araçlarla yapılan temizlik son derece özel oldu.

Leave a Reply

*

captcha *