Petek Temizleme İlacı

Petek Temizleme İlacıMekânlarımız en kaliteli şekilde ve çevre kirliliği yaratmadan kalorifer sistemleriyle ısıtıyoruz. Özellikle doğal gaz yakıtlı sistemler modern ülkelerin vazgeçilmez bir sistemdir. Ayrıca evlerin içinde de temiz bir ortam yaratılıyor. Kömür, odun pisliği, is, kül derdi olmadan en iyi şekilde ısınıyor ve dilediğimiz anda sıcak su elde edebiliyoruz. Ancak kalorifer sistemlerinden en üst düzeyde verim elde etmek istiyorsak kombilerin yıllık bakımlarını yaptırmalı ve petekleri temizletmeliyiz. Petek temizliği deyince ürkmenize gerek yok. Artık petekler eski yöntemlerle temizlenmiyor. Eskiden petekler sökülür ve basınçlı su verilerek temizlenirdi. Ama şimdi kimyasallarla petekleri sökmeden temizlik yapılabiliyor. Petek temizleme ilacı fiyatları da sanıldığı gibi çok pahalı değildir.

Petek temizleme kimyasalları peteklerde zaman içinde biriken kireç, tortu ve çamurların temizlenebilmesi için özel formüllerle üretilmektedir. Ancak bunları temizlerken metallere ve peteğin parçalarına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bu özel olarak üretilmiş olan kimyasallarda asidik maddeler olmadığı için de peteklerin sistemden ayrılmasına gerek kalmaz. Sistem çalışırken de temizleme işlemi rahatlıkla yapılabilir. Farklı firmaların ürünlerinde ilaç litre fiyatları değişik olabilir. Genellikle bir litrelik bidonlar ve 8 bidonluk koliler halinde satılır. Bir litrelik bidonla bir dairenin petekleri temizlenebilir. Petek temizleme kimyasalı firmaya ve bidon sayısına göre değişmektedir. Bir koli petek temizleme ilacı ile 8 dairenin peteklerinin temizlendiği düşünülürse 150-200 lira arasında değişen fiyatlar son derece makul düzeyde olacaktır.

Firmamız uzman ekibiyle petek temizleme işini kaliteli şekilde yapıyor. En kaliteli kimyasalları kullanarak en kaliteli temizliği elde ediyor. Peteklerinizin temizliğini firmamıza yaptırarak sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz petek temizliği ilacı hakkında bilgi alabilir ve kaç dairenin petek temizliğinin kaça mal olabileceğini önceden belirleyebilirsiniz. Firmamız en uygun fiyatlarla petek temizliği yapacak ve peteklerinize kesinlikle zarar vermeyecektir. Temizleme işleminden sonra ise peteklerinizin daha da verimli çalıştığını göreceksiniz. Verimli çalışan petekler daha çok ısıtacak ama buna karşılık daha az enerji harcayacaktır. Böylece siz de yüksek doğalgaz faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Bizi günün her saati telefonla arayabilirsiniz.

Leave a Reply

*

captcha *