Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece Su Kaçağı BulmaBizim eve yine bir haller oldu ve akarı gideri hiç bitmiyor. Çıktım kapıya bekliyorum küçükçekmece su kaçağı bulma gelecekti. Komşu geldi sordu ne yapıyorsun dedi anlattım böyle böyle dedim. Ekip gelecek de onu bekliyorum dedim. Çağırdığımızda gelen ekipler gelmeden evvel kapıda onları bekliyordum ama en sonunda girdim bende eve. Bizim evin garip bir düzeni var. Evin kanalizasyon borusudur şu bu işlerini yapan döşeyen nasıl yapmış ise her zaman bir sorun oluyor. Geçen ay kocamustafapaşa su kaçağı bulma geldi baktı bu ay da kasımpaşa su kaçağı bulma gelip bakacak. Artık öbür aya da kısmet hangisi gelir bakar ise bilmem. Neyse gelen gelsin gelip baksınlar da bari kaliteli işleri yapan yerler ile iş görelim dedim. Tercih ettiğim her yer çok kalite yerler. Arızalı bir eviniz var ise eğer emin olun işi hiç bitmez su kaçağı hep vardır. Allahtan teknoloji değişip gelişti de ilk etapta kırıp dökmeden de bulabiliyorlar.

Kırmadan su kaçağı bulma aslında ne zor işmiş der dururdum ama gördüğüm kadarı ile o kadar da zor bir iş değilmiş. Sonra anlaşıldı ki hiçbir yerde yok bir kaçak. Benim kuruntummuş. Herhâlde dedi kocam borulardan kaynaklı gizli bir kaçak var. Aradık ekipleri geldiler. Nereden bileyim ben herhangi bir sıkıntı olmadığını insan çekiniyor korkuyor işte. Sürekli de aynı sıkıntıya maruz kalınca sorun büyümesin istedim. Onlar geldi ama onlar gelmeden önce kendime göre şeyler yaptım. Yani ben de ne olur ne olmaz diyerekten kendimce önlemler aldım bir bakıma. Ama bu kadar evhama da gerek yokmuş doğrusu. Bunu iş bittikten kafa durulduktan sonra anlıyor insan.

Küçükçekmece su kaçağı bulma geldi ve son teknoloji ile donatılmış aletleri ile su kaçağını bulmada oldukça başarılıydı. Cihazlarını çok beğendim. E ne de olsa gelişen teknoloji bu alanda da bir ürün vermek zorundaydı değil mi. Hiçbir şeyim dökülüp kırılmamış, banyom canım mutfağım hala eskisi gibi duruyordu. Nasıl mutlu oldum nasıl anlatamam.

Leave a Reply

*

captcha *