Halıcıoğlu Petek Temizliği

Halıcıoğlu Petek TemizliğiPetek temizliği ile kısa sürede ısınma problemleri sorunlarına çözümler getirilmektedir. Petek temizliği işlemi sırasında petekleriniz özel işlem ve kimyasal kullanılarak temizlenmektedir. Peteklerinizde zamanla oluşan kireç, balçık ve kirliliğe karşı peteklerinizi düzenli bir şekilde yılda en az bir kez temizletmelisiniz. Peteklerin içinde bir miktar su bulunur bu su da zamanla kireç olur. Bu kireç de ısınma güçlüğüne neden olmaktadır. Firmamızdaki son teknolojik ürünler kullanılarak bu temizlik işlemi yapılmaktadır.

Petek temizliğinde dikkat edilmesi gerekli olanlar uzman kişilerce yapılmasıdır. Petek temizlenmesi ile birlikte peteklerinizdeki gerekli ısı düzenli bir şekilde her tarafa eşit yayılmaktadır.  Bu temizlik işlemi uzman ekiplerimizce son teknolojik ürünler kullanılarak yapılır. Sizlerin tasarrufunuz bu petek temizlenmesi işlemi ile yarı yarıya da azalmış olmaktadır. Petekleri düzenli temizlik yapıldığında şikâyetler de ortadan kalkacaktır.

Peteklerde birçok sorunlar olur. Mesela peteklerin altı soğuk ise peteklerde kireç ya da tortular meydana gelmiş olur. Böylece bu kireç yüzünden sistemdeki su devir daim olmaz ve ısınma problemleri de ortaya çıkar. Böyle durumlarda özellikle kimyasal temizlik işlemi uzman kadrolarca yapılmalıdır. Firmamız petek temizliğini yaparken petekleri yerinden sökmeden bu işlemi gerçekleştirmektedir. Peteklerin altı soğuksa mutlaka uzman bir ekipten teknik destek alarak bu sorunu çözmeniz gereklidir. Yoksa kireçlenme artarak sizlere daha da büyük masraflar çıkarma durumlarına neden olmaktadır.

Leave a Reply

*

captcha *