Güneşli Petek Temizliği

Güneşli Petek TemizliğiKalorifer temizliği yapıldığı takdirde kış aylarınız rahat bir şekilde geçer ve ısınma sorunu da yaşamazsınız. Kalorifer petek temizliği için son teknolojilerle donatılmış makinelerden faydalanılmaktadır. Eskiden bu işlem sırasında petekler yerlerinden sökülerek birçok sorunu da getirmekteydi. Günümüzde ise daha kolay hızlı bir şekilde yerlerinden çıkmadan kalorifer temizliği yapılmaktadır. Kalorifer petek temizliği ile peteklerinizin her yeri makinelerimizle kısa bir sürede temizlenir.

Temizleme işlemleri sırası hem kısa sürede hem de rahatlıkla yapılmaktadır. Radyatör temizliği eskiden tamamı çıkarılarak yapılmaktaydı. Şimdilerde ise çıkarılmaya gerek görülmez. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte makinelerimiz de teknolojiye uyarlanarak radyatörlerin temizliğini kısa sürede yapmaktadır. Ve içlerindeki kireci de özel kimyasal sıvıları ile tamamen temizlemektedirler. Böylece de ısının her tarafa eşit dağılması sağlanır ve eviniz eskisinden daha da sıcak hale getirilmiş olur.

Her zaman düzenli temizlik yapıldığı takdirde tüm sorunlar da en aza iner. Kombi petek temizliği ile kombilerinizin ısınma sorunlarını da ortadan kaldırmış olursunuz. Kombilerinizi düzenli bir şekilde temizletmelisiniz Bu işlemi de özellikle uzman ekiplere yaptırmalısınız. Çünkü uzman kişiler kirliliğin kaynağını temizleyerek ısınma problemlerinizi ortadan kaldırır Ve sizlerin ısınma sorununuza neden olan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmış olur. 2 yılda bir temizlenen kombileriniz sizleri daha büyük masraflardan kurtarır. Kış aylarında yakıtınızı fazlaca yakmanızı ortadan kaldırır. Çünkü temizlenen peteklerde ısı her yere eşit dağılır.

Leave a Reply

*

captcha *