Fatih Petek Temizliği

Fatih Petek TemizliğiKombi temizliği eskiye oranla daha modern yollarla uzman ekiplerimiz tarafından temizliği sağlanmış olmaktadır. Eskiden kombi petek temizliği işlemleri sırasında tek tek temizlik yapılır ve parçaların hepsi sökülürdü. Şimdilerde ise uzman kadro ile son teknoloji ürünlerle parçalar yerinden sökülmeden bu işlem uygulanmaktadır. Özel üretilmiş makinelerle kısa zamanda temizlik sağlanmaktadır. Günümüzde petek temizliğinde gerekli son teknolojik makinelerle birlikte belirli kimyasal sıvılarla petek içlerindeki kireçlenmeler temizlenmektedir.

Peteklerde özellikle biriken kireç, tortu ve kirli sular peteklerin altı soğuk olmasına neden olmaktadır. Gerekli temizlenmeyen peteklerde bu sorun sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ve bu da ısı problemlerinin eşit dağılmamasına nede olur. Sizlerin tasarruf etmemenize neden olmaktadır. Artık günümüzde uzman ekipler ile gerekli temizlik işlemleri kısa sürede yapılarak bu sorun ortadan kalkmaktadır. Petek altlarının soğuk olması düzenli temizlik yapılmayan peteklerin de ortak sorunudur. Bu da gereksiz masrafların devamlı çıkmasına ve evinizin ısınmamasına neden olur.

Petek problemlerinde diğer ısınma problemi de peteklerin havası ile ilgilidir. Peteklerin havası nasıl alınır bu konuyu sizlere aydınlatalım. Öncelikle peteklerin havası alınarak peteklerinizin eşit ısınmasını da sağlarsınız. Bir anahtar yardımı ile petek köşelerindeki çevirme düğmesini saat ibresinin tersi yönümde çevirdiğiniz durumda peteklerin havası da alınmış olur. İçlerindeki kirli suyu da bir kovaya boşaltırsınız.  Böylece peteklerinizin ısınma problemleri de çözüme kavuşturulmuş olur.

Leave a Reply

*

captcha *