Eyüp Petek Temizliği

Eyüp Petek TemizliğiKaloriferlerinizin yıllık temizliği olmadığı takdirde birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Özellikle kaloriferin altı ısınmıyor ise bu ciddi problemlere neden olmaktadır. Çünkü peteklerinizin temizlenmesi zaman gelmiştir. Temizliği yapılmayan peteklerinizde öncelikle ısınma problemleri yaşarsınız. Daha fazla yakıt enerjisi harcarsınız. Ekiplerimizce petekleri yerlerinden sökülmeden gayet temiz bir ortamda bu iş başarıyla yapılmaktadır. Gerekli kimyasal sıvılar ile peteklerinizin içi de temizlenmekte ve ısınma daha iyi bir şekilde sağlanmaktadır.

Kalorifer sorunlarında ısınma durumu zorsa ve kalorifer petekleri ısınmıyor ise gereken düzenli temizliği yaptırmamışınız demektir. Bu da devamlı yakıt masrafınızın artmasına neden olmaktadır. Çünkü petekler ısı sağlamak için daha çok enerji kullanacaktır. İçleri kireç ile dolmuştur. Bunların temizlenmesi gereklidir. Bu işlemi ekiplerimiz kısa sürede çözüme kavuşturur. Ve sizlerin evinizin tekrar eşit oranda ısıtılmasını sağlar. Uzman desteği almanız işlerinizi hem daha kolay hem de daha güvenli bir şekilde çözümlere kavuşturur.

Kalorifer sorunları özellikle kış aylarında düzenli bir şekilde yapılması gerekli bir durumdur. Kalorifer peteklerinin altı ısınmıyor ise öncelikle havasına bakılır hava alma işlemi bir düz tornavida ile yapılır. Bu işlem sırasında mutlaka bir kova koymanızda gereklidir. Daha sonra ısınma problemi çözümü için de gerekli temizlik işlemleri yapılması gereklidir. Uzman kadrolarımızca bu işlem kısa sürede yapılmaktadır. Sizlere kısa zamanda çözümler getiren ekiplerimiz ile ısınma problemleri de çözüme getirilmiş olur.

Leave a Reply

*

captcha *