Dikilitaş Su Kaçağı Bulma

Dikilitaş Su Kaçağı BulmaHangimizin başına su kaçağı sıkıntısı açılmadı ki, hemen yanımızda bulunan tesisatçılara koşarız ve yardım isteriz. Annem Dikilitaş’ta oturuyor ve ona yakın bir tesisat firması bana çok güven verdiği için su sızıntısı yaşadığını anladığım anda onlardan destek istedim. Dikilitaş su kaçağı bulma firması, her an müşterilerinin yanında olmak için hazır bekleyen ekiplerin bir arada olduğu bir firma. Ne zaman başınız sıkışsa, rahatlıkla derdinize yardımcı olmaya kararlılar. Ellerinde gelişmiş bilgisayar kontrollü elektronik cihazlar ve bunlar yardımı ile anneciğimin su kaçağını çabucak belirlediler. Bu cihazların her birinde su kaçağını bulmaya yarayan ses ve görüntü sistemleri varmış, kaçağı dinleyip araştırarak buldular.

Ardından da kırmadan dökmeden, annemin evine zarar vermeden su kaçağını önlemeye çalışarak işlerine devam ettiler. Bu arada annemin uzun zamanadır damlatan ve beni sinir eden musluğuna da bakmalarını rica ettim. Musluk su damlatıyor uzun zamandır bu işkenceye katlanıyorum dediğimde de gülmeye başladılar, çünkü bunu onarmak onlar için çok kolaymış. Hemen musluğun contasını değiştirdiler ve benim çektiğim çile de böylece son bulmuş oldu. Şıp, şıp damlayan su sesinden daha sinir bozucu bir şey düşünemiyorum.

İstanbul’un hemen her yerinde bulunan yeniş nesil tabir edilen tesisatçılar, işlerini en iyi şekilde yapmak için var güçleri ile çalışıyorlar. Yeşilköy su kaçağı bulma da bunlardan biri ve bu anlamda Yeşilköy civarında oturanların çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Yeşilköy’de oturan bir arkadaşıma kahve içmek için uğradığımda bunu gözlerimle gördüm. Su kaçağından şüphelenen arkadaşımın aradığı firma yetkilileri, hemen ekiplerini gönderdiler kısa sürede dediğim bilgisayarlı kamera sistemleri ile gözümüzün önünde çarçabuk su sızan yeri buldular. Ben de yanında olmasam, arkadaşımın anlattıklarına inanmazdım. Tesisatçılar, hemen tamirata başladılar ve duvarda çok az açtıkları bir bölümden sızıntı yerini onarmayı başardılar. Biz bu arada kahvelerimizi içmeye devam ettik ve hiç sorun yaşanmadan bu olayı atlattığı için arkadaşımın çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Dikilitaş veya Yeşilköy yakınlarında oturuyorsanız ve bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa hemen bu firmayı arayın.

Leave a Reply

*

captcha *